Nová moderátorka Novi

22. srpna 2012 v 10:01 | Myška |  Ze světa celebrit

Polahodí vašemu oku: Tahle éterická blondýnka je novou tváří zpráv na Nově. Jak se vám líbí?

Televize Nova se pyšní další posilou v týmu. A stejně jako tomu bylo v případě Ivety Vítové, která na post moderátorky Ranních Televizních novin nastoupila nedávno, i tentokrát se jedná o krásnou ženu. Jmenuje se Emma Smetana a je jí 24 let.

Emma Smetana se poprvé představí 22. srpna v Ranních Televizních novinách. Že si s kamerou rozumí, dokázala nejen na kamerových zkouškách, ale také v několika filmech. Zahrála si například v Mužích v naději a objeví se také v připravovaném snímku Jiřího Menzela Sukničkáři.
"Díky svým hereckým zkušenostem už trému před kamerou příliš nepociťuji. Na své první živé moderování se velice těším a divákům přeji příjemnou zábavu," řekla ke své nové moderátorské roli Emma.
Emma, která má české a francouzské občanství, mluví kromě češtiny plynně dalšími pěti jazyky a má magisterské tituly z Pařížského institutu politických věd, kde vystudovala obor Evropské záležitosti a z berlínské univerzity FU Berlin, na níž absolvovala obor Politologie a mezinárodní vztahy. Praxi v médiích začala před pěti lety stáží ve francouzském deníku Liberation.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama