Rolins prolomila bariéru mlčení. Zpěvačka prozradila, proč se odvolá proti verdiktu soudu

22. srpna 2012 v 12:42 | Myška |  Ze světa celebrit

Rolins prolomila bariéru mlčení. Zpěvačka nám prozradila, proč se odvolá proti verdiktu soudu.
Je to týden, co soudkyně Daniela Reifová nepravomocně odsoudilaDaru Rolins (39), která dostala podmínku v délce 26 měsíců s tříletým odkladem. Zpěvačka doposud o případu mlčela, ale jelikož se českými médii tradičně šíří zkreslené informace, rozhodla se svěřit svou verzí příběhu.

Popové divě se nelíbí, že je označovaná za nebezpečnou řidičku, která riskuje a ohrožuje zdraví druhých. "Při nešťastné nehodě jsem nejela rychle a nepožila alkohol. Fakt, že jsem přešla do protisměru v místě, kde vozovka nemá střední dělící pruh a vyztužený kraj, je v každém případě sporný. To dokazují čtyři posudky," odkazuje se Rolins na závěry soudních znalců, jejichž výsledky se nezávisle na sobě rozcházely. "Tato skutečnost zazněla i v závěrečné řeči státního zástupce, který u soudu zastupuje stát," nechala se slyšet Dara.
Zpěvačka neopomněla připomenout zmatky, které od začátku provázely vyšetřování. "K tomu veřejné přiznání policistky, která chybně zanesla první stopy a na místo činu se s několikahodinovým odstupem musela vrátit, aby chybu napravila."
Dara si uvědomuje, že na začátku celého spouštěcího mechanismu stálo její auto, které přivodilo zranění motocyklistovi. Kdo za co přesně může, a do jaké míry, je podle ní ale sporné. "Lékařský posudek a průběh ošetření je další sporné téma," říká popová diva.
Podle našich informací Rolins stále ještě neobdržela rozhodnutí soudu. Oficiální dopis by měla zpěvačka obdržet do dvou týdnů od vynesení rozsudku. Znamená to, že má Dara tedy ještě týden na rozmyšlenou, jestli se odvolat, či nikoli. Podle jejího vyjádření ale odvolání stoprocentně podá. "Vždycky jsem měla za to, že odsouzeným a vinným může být jen člověk, proti kterému jsou důkazy jednoznačné. Nevymlouvám se, ani nelžu nebo nehážu vinu na jiné, jak se píše. Dělám jen to, co by udělal každý - odvolávám se," rezolutně prohlašuje Dara.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama