Říjen 2012

Můj blog,moje pravidla

21. října 2012 v 14:26 | Myška |  Adminka

Pravidla mého blogu:

1)Nekopírovat články a fotografie
2)Neupravovat mé články
3)Nepsat vulgární kom.entáře
4)Nevidávat se za mě
5)Když se vám tu nelíbí tak nepište do komentů ale na můj E-mail ale pak se sem !!nevracejte!! váš problém
6)Nikoho neurážet
7)Pokud chcete něco zkopírovat tak se prvně zeptejte

Myška


Soutěž o nejhezčí oči

21. října 2012 v 13:53 | Myška |  Obrázky

Soutěž o nejhezčí oči
Pošli mi taky nějaké očíčko na E-mail: kalka2000@seznam.cz
A až jich bude alespon 5 tak sem dam pořadí kod vyhrál.
A oči sem vyvěsím.
Moc se těším na oči jakékoli barvy.
(Nekopírovat obrázky kdo pošle stejný obrázek je automaticky vyloučen)

Už zapomněla na monokly? Rihanna opět chodí s Chrisem Brownem, který ji před třemi lety zbil.

21. října 2012 v 13:00 | Myška |  Ze světa celebrit

Už zapomněla na monokly? Rihanna opět chodí s Chrisem Brownem, který ji před třemi lety zbil.

Rihanna (24) se nikdy netajila svou náklonností k drsným týpkům, jelikož na veřejnosti musí být tou dominantní vždy ona. V osobním životě však preferuje submisivní roli. Tu si jistě užila dosytosti v době, kdy chodila s o rok mladším rapperem Chrisem Brownem. Celý románek skončil po roce, když zpěvák Rihannu při drsné hádce napadl. Ta se rozhodla vše nahlásit na policii a fotografie jejího obličeje plného škrábanců a podlitin obletěla celý svět. Zdá se, že barbadoská diva již zapomněla…
Už nějaký čas se o možném návratu této dvojice, která se i přes brutální incident nikdy nepřestala vídat, spekuluje. Nejen, že spolu zpěváci spolupracují, ale rovněž se vídají. Rihanna dokonce před necelými dvěma měsíci v talk show Oprah Winfrey přiznala, že Chrise stále miluje a rozplakala se. To samé nedávno udělal i Brown, avšak uvedl, že miluje jak Rihannu, tak svou partnerku modelku Karrueche Tran. Tu zpěvák podvedl, byl totiž načapán, jak venku líbá právě Rihannu.
"Rihanna v těchto dnech hodně dře na svém novém albu, ale každý den spolu aspoň mluví. Jakmile to dokončí, půjdou s tím ven. Ona se teď ale soustředí na album," uvedl zdroj blízký zpěvačce pro magazín US Today.
Amerického zpěváka a svého ex prý Rihanna vyhledává v každé volné chvíli: "Je sice zaneprázdněná, ale po nocích bývá s Chrisem. Asi je to nejlepší pro všechny, i pro Karrueche. Jedinou věc, co Chris chce, je být zase s Rihannou," dodal zdroj.
Zase spolu..

Takhle dopadla když jí Chris zbil.

Moc se zpotila, nebo nedoběhla na záchod? Britney Spears chodila po ulici s mokrými tepláky

21. října 2012 v 12:40 | Myška |  Ze světa celebrit

Moc se zpotila, nebo nedoběhla na záchod? Britney Spears chodila po ulici s mokrými tepláky.Popová diva Britney Spears (30) se po letech trápení dostala opět na výsluní a začala na sobě tvrdě pracovat. Poté, co se stala porotkyní v americké soutěži X Factor a oznámila, že se bude v zimě vdávat, se snaží vypadat co nejlépe.
Fotografům se podařilo hvězdu zastihnout v Los Angeles, kam si vyrazila do posilovny. Když se vracela z tréninku, čekalo na paparazzi překvapení. Zpocená zpěvačka mířila ke svému vozu a na teplácích se jí vyjímal mokrý flek.
Je zřejmé, že si Britney dala pořádně do těla a kalhoty měla propocené. Mohla ale čekat, že fotografové jí budou na stopě, a převléknout se.

Bratislavský koncert Karla Gotta se málem nekonal, anonym nahlásil bombu!

21. října 2012 v 12:31 | Myška |  Ze světa celebrit

Bratislavský koncert Karla Gotta se málem nekonal, anonym nahlásil bombu!


Organizátoři sobotního koncertu Karla Gotta (73) v Bratislavě museli odpoledne řešit nepříjemnou situaci. Muselo dojít k okamžitému přerušení zkoušky, protože anonym nahlásil uložení bomby na zimním stadionu Ondreje Nepely. Stadion tak museli opustit všichni technici i štáb, který večerní koncert připravoval.

Ihned samozřejmě nastaly velké zmatky. Na ulici před stadionem se mezi sebou míchali hokejisté Slovanu Bratislava a technici, kteří připravovali scénu a aparaturu. Hokejisté zvolili trénink na suchu a běhali kolem stadionu. Technici jen bezradně čekali, až jim policie opětovně umožní vstup na stadion.
Slovenští pyrotechnici ukončili prohlídku před čtvrtou hodinou a naštěstí se ukázalo, že šlo o planý poplach, bombu nikde nenašli. Poté začala okamžitá zkouška koncertu. Jedinou bombou tak bylo vystoupení Karla Gotta, které s velkým úspěchem právě skončilo.
Karel Gott ukončil v Bratislavě slovenskou část turné, které bude pokračovat v českých městech a končí 8. prosince koncertem v pražské O2 aréně. Gotta na turné doprovází skupina Boom! Band a zpěvačky Dasha, Monika Absolonová a Gabriela Gunčíková.

Lucka Vondráčková opouští Plekance a i s Matyášem odlétá zpět do Kanady.

21. října 2012 v 12:27 | Myška |  Ze světa celebrit

Lucka Vondráčková opouští Plekance a i s Matyášem odlétá zpět do Kanady.
Zpěvačka Lucie Vondráčková (32) se rozhodla, že na nějakou dobu opustí svého manžela TomášePlekance (29). I se synem Matyášem se příští týden vrací zpět do kanadského Montrealu, kde mají druhý domov. Jelikož ale její manžel kvůli pokračující výluce NHL momentálně bruslí za Kladno, odletět nemůže a Lucie letí sama.

"Budu v Kanadě asi měsíc, do Česka se vrátím na vyhlašování výsledků ankety Český Slavík, které proběhne na konci listopadu," potvrdila Lucka.
Důvodem je prý to, že už splnila veškeré pracovní závazky, které v Česku měla, a chce zpět do pro ni klidnější Kanady. Snad je tohle skutečný důvod a není jím vztahová krize, jak spekulují některá média. Tento hezký páreček, který na veřejnosti působí idylickým dojmem, bychom viděli rozdělený opravdu neradi.

Soutěž

5. října 2012 v 18:08 | Myška |  Co se jinam nevešlo

Soutěž: Kdo Mi Na E-mail pošle nejhezčí foto s Kristen Stewart a Robertem Pattisonem.

Až se určí výtěz tak mu pošlu Diplom za Nejhezčí foto s Kristen Stewart a Robertem Pattisonem.
E-mail: kalka2000@seznam.cz
Vyhodnocení proběhne za 3 minuty takže 5.10.2012.
Myška
(Nekopírovat obrázek)
Kdo mi pošle tento obrázek je automaticky vyloučen ze soutěže..

Rob a Kristen jsou zase spolu.....

5. října 2012 v 17:50 | Myška |  Ze světa celebrit

Robert Pattison šokoval: "S Kristen jsme se oficiálně vzali!"Překvapený


Kristen Stewart a Robert PattinsonTo snad ne! Po obrovském haló ohledně nevěry Kristen Stewart (22) se Hollywood zase nestačí divit. Její přítel Robert Pattinson (26), který má teď zlomené srdce, přiznal, že měli oficiální svatbu!

Tenhle pár je samé překvapení. S blížící se premiérou posledního dílu upírské ságy Twilight to vypadá, že dělají psí kusy, aby na sebe připoutali co nejvíc pozornosti.
Kristen Stewart
(Foto: isifa.com)
Kirsten Stewart, Robert Pattinson
"S Kristen jsme se vzali. Technicky," vyrazil všem dech. "Při natáčení svatební scény, kdy si Bella bere Edwarda, nás s Kristen oddával skutečný farář. Žádný herec. A dodržel všechny tradice. Takže jsme s Kristen prožili skutečný obřad," vysvětlil v jednom rozhovoru. Zákonem to ale potvrzené nemají, takže jsou stále svobodní.Smějící se

Rihanna a Chris Brown jsou prý opět spolu. Byli spatřeni na koncertu rappera Jay-Z

5. října 2012 v 17:33 | Myška

Rihanna a Chris Brown jsou prý opět spolu. Byli spatřeni na koncertu rappera Jay-Z.

Jak se zdá, známé rčení, že stará láska nerezaví, se skvěle hodí pro případ zpěvačky Rihanny (24).
Ta před třemi lety ukončila vztah se zpěvákem Chrisem Brownem, který ji v té době surově zbil.
Popová diva dlouhou dobu o násilníkovi nechtěla ani slyšet, ale v poslední době se objevily spekulace, že jsou obě hvězdy opět spolu. A nové fotografie tomu jen nasvědčují.

RiRi a Chris spolu byli spatřeni na nedávném koncertu manžela zpěvačky Beyoncé Jay-Z, kde seděli vedle sebe a podle očitých svědků se k sobě chovali velmi přívětivě.
Paparazzi je navíc zastihli ještě při schůzce v baru.
Podle stránky TMZ.com se barbadoská kráska a hudebník dokonce v nočním klubu zamkli na toaletě a strávili tam dvacet minut.
Tomu, že by obě celebrity mohly opět tvořit pár, nasvědčuje i fakt, že Brownova přítelkyně zveřejnila na jedné ze sociálních sítí vzkaz, který zněl: "Sbohem, miláčku".


Ordinace: Rozlučka s Janem Šťastným

2. října 2012 v 22:07 | Myška |  Ze světa celebrit


Tak se s vámi loučíme a přejem hodně štěstí.