Bratislavský koncert Karla Gotta se málem nekonal, anonym nahlásil bombu!

21. října 2012 v 12:31 | Myška |  Ze světa celebrit

Bratislavský koncert Karla Gotta se málem nekonal, anonym nahlásil bombu!


Organizátoři sobotního koncertu Karla Gotta (73) v Bratislavě museli odpoledne řešit nepříjemnou situaci. Muselo dojít k okamžitému přerušení zkoušky, protože anonym nahlásil uložení bomby na zimním stadionu Ondreje Nepely. Stadion tak museli opustit všichni technici i štáb, který večerní koncert připravoval.

Ihned samozřejmě nastaly velké zmatky. Na ulici před stadionem se mezi sebou míchali hokejisté Slovanu Bratislava a technici, kteří připravovali scénu a aparaturu. Hokejisté zvolili trénink na suchu a běhali kolem stadionu. Technici jen bezradně čekali, až jim policie opětovně umožní vstup na stadion.
Slovenští pyrotechnici ukončili prohlídku před čtvrtou hodinou a naštěstí se ukázalo, že šlo o planý poplach, bombu nikde nenašli. Poté začala okamžitá zkouška koncertu. Jedinou bombou tak bylo vystoupení Karla Gotta, které s velkým úspěchem právě skončilo.
Karel Gott ukončil v Bratislavě slovenskou část turné, které bude pokračovat v českých městech a končí 8. prosince koncertem v pražské O2 aréně. Gotta na turné doprovází skupina Boom! Band a zpěvačky Dasha, Monika Absolonová a Gabriela Gunčíková.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama