Už zapomněla na monokly? Rihanna opět chodí s Chrisem Brownem, který ji před třemi lety zbil.

21. října 2012 v 13:00 | Myška |  Ze světa celebrit

Už zapomněla na monokly? Rihanna opět chodí s Chrisem Brownem, který ji před třemi lety zbil.

Rihanna (24) se nikdy netajila svou náklonností k drsným týpkům, jelikož na veřejnosti musí být tou dominantní vždy ona. V osobním životě však preferuje submisivní roli. Tu si jistě užila dosytosti v době, kdy chodila s o rok mladším rapperem Chrisem Brownem. Celý románek skončil po roce, když zpěvák Rihannu při drsné hádce napadl. Ta se rozhodla vše nahlásit na policii a fotografie jejího obličeje plného škrábanců a podlitin obletěla celý svět. Zdá se, že barbadoská diva již zapomněla…
Už nějaký čas se o možném návratu této dvojice, která se i přes brutální incident nikdy nepřestala vídat, spekuluje. Nejen, že spolu zpěváci spolupracují, ale rovněž se vídají. Rihanna dokonce před necelými dvěma měsíci v talk show Oprah Winfrey přiznala, že Chrise stále miluje a rozplakala se. To samé nedávno udělal i Brown, avšak uvedl, že miluje jak Rihannu, tak svou partnerku modelku Karrueche Tran. Tu zpěvák podvedl, byl totiž načapán, jak venku líbá právě Rihannu.
"Rihanna v těchto dnech hodně dře na svém novém albu, ale každý den spolu aspoň mluví. Jakmile to dokončí, půjdou s tím ven. Ona se teď ale soustředí na album," uvedl zdroj blízký zpěvačce pro magazín US Today.
Amerického zpěváka a svého ex prý Rihanna vyhledává v každé volné chvíli: "Je sice zaneprázdněná, ale po nocích bývá s Chrisem. Asi je to nejlepší pro všechny, i pro Karrueche. Jedinou věc, co Chris chce, je být zase s Rihannou," dodal zdroj.
Zase spolu..

Takhle dopadla když jí Chris zbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama