Únor 2013

19. února 2013 v 22:13 | Myška |  Adminka
Tak Vám sem hodim pár spojených fotek semnou:
Pokud chcete muj fb tak klikněte zde: http://www.facebook.com/misajustin.kmochova?ref=tn_tnmn

Wanna be Affs??

19. února 2013 v 21:39 | Myška |  Adminka

Líbí se ti tu?
A chtěl(a) bys spřátelit?
Stačí se zapsat:
- Přezdívka
- Blog
- Jak často (cca) obíháš a píšeš komenty

Vtip

12. února 2013 v 21:18 | Myška |  Co se jinam nevešlo


Jeden Ir chodí pátek co pátek do baru, pokaždé si poručí šest panáků vodky a jeden po druhém vypije.
Barman se ho po čase zeptá: "Co to znamená? Proč si vždycky objednáte šest panáků najednou?"
"Víte," povídá Ir, "já mám pět bratrů, kteří bydlí na druhé straně světa. Vždycky v pátek jsme byli zvyklí chodit spolu do baru, takže já tu takhle piju jednoho panáka za ně, aby byla tradice dodržena."
Jednou tenhle Ir přijde a objedná si a vypije jen pět panáků vodky.
"To je mi líto," říká barman, "jeden z bratrů patrně zemřel, že?"
"Ale kdepak, bratři jsou v pořádku. Ale já jsem tenhle týden definitivně seknul s pitím."


Valentýn

10. února 2013 v 19:37 | Myška |  Adminka
Ahojte,
Chci se Vás zeptat jak strávíte Valentýna (svátek zamilovaných) ??
Já asi tak jako normální den.
Jsem zdravě nezadaná :D .
Ale jak tak se koukam tak všude okolo mě jsou zamilovaný párečky a jen já sem tu sama.
Tak jestli máte lepší plán než já tak napište do komentů...
Já Vám sem dam alespon nějaké zamilované obrázky.


Chudáček

10. února 2013 v 19:07 | Myška |  Ze světa celebrit

Třináctiletý syn Jana Krause Jáchym se trápil při své první milostné scéně: Natočil ji až na desátý pokus

Mladý a talentovaný herec Jáchym Kraus (13), který v seriálu Gympl s (r)učením omezeným hraje školního grázlíka a průšviháře Patrika Hájka, natáčel svoji první milostnou scénu.Po boku seriálové spolužačky Nikol Matulové v podání herečky Sáry Sandevy se mu však milostná scéna povedla až na několikátý pokus. Jáchym a Sára měli za úkol ležet v objetí a hladit se po ruce. Oba herci pozorně naslouchali pokynům režiséra, dostat do obrazu něhu, lásku a romantiku.Pokyn "obraz hotov" však zazněl z režie až po desáté ostré klapce. Jáchym ani po této herecky náročné scéně neztrácel smysl pro humor. "Obraz se mi točil jako každý jiný, jen jsem byl tentokrát trochu více profesionálnější," smál se.
Uvidíme, jak mu to půjde, až si na něj někdy režiséři připraví mnohem náročnější milostné scény. Náctileté divačky se jistě mají na co těšit. Usmívající se

Ukrajinská modelka dorazila na galavečer v průsvitných šatech bez kalhotek.

10. února 2013 v 18:57 | Myška |  Ze světa celebrit

Ukrajinská modelka dorazila na galavečer v průsvitných šatech bez kalhotek.


Její černé šaty, které byly z velké části ušité z průsvitné látky, dráždily mužské osazenstvo a jistě jim nejednou sklouzlo oko k modelčině pánevní oblasti, jelikož bylo zřejmé, že kalhotky musely zůstat doma...
Ukrajinská 180 centimetrů vysoká modelka si tentokrát pro změnu na černém koberci užívala zájem fotografů díky svým šatům i víc než jiné, slavnější hvězdy. Na večírku, který je součástí newyorského týdne módy, na sebe upozornila dokonale. A co vy, dámy? Dokážete si představit v podobné róbě vyjít do společnosti?Útočí nový nebezpečný virus!

6. února 2013 v 6:31 | Myška |  Co se jinam nevešlo

Útočí nový nebezpečný virus! Nahrává, co říkáte, a krade vaše sms.


Na internetu se objevil nový virus, kterým jste prostřednictvím Googlu mohli infikovat váš počítač. Virus číhá, potom napadne váš telefon a odešle na vzdálený server vaše sms, hovory i kontakty.
Pokud jste si v poslední době stahovali na váš telefon aplikaci ze stránky Google play, měli byste zbystřit. Mohli jste si totiž stáhnout virus, který později infikuje váš počítač a ten napadne android. Po připojení zařízení na počítač virus zapíná mikrofon a nahrává, co říkáte. Nahrávku potom pošle na vzdálený server. Také krade sms a další informace.

Zarážející je, že škodlivý kód se nacházel na oficiální stránce Google play. Funguje tak, že po stažení aplikace do smartphonu čeká, než zařízení připojíte k počítači. Když to uděláte, napadne ho.
Škodlivé aplikace se tváří jako nástroj na čištění pro operační systém Android a jmenují se "Superclean" a "DroidCleaner"., informuje portál živé.sk. Malware objevila bezpečnostní společnost Kaspersky lab a z Google Play už byl odstraněn.Lady Gaga jde před soud

4. února 2013 v 21:26 | Myška |  Ze světa celebrit

Lady Gagu žaluje její asistentka: Co ji naštval??Zpěvačka Lady Gaga (26) čelí obvinění své osobní asistentky Jennifer O´Neill, která tvrdí, že ji popová hvězda nutila spát s ní na turné v posteli. Gaga má totiž údajně hrůzu z toho, spát o samotě.

Kontroverzní zpěvačka údajně vyžadovala, aby s ní O´Neill trávila noc na jednom loži, což ženu zřejmě obtěžovalo. O sexu nebo milostných hrátkách ovšem nepadla ani řeč, Gaga pouze nechtěla usínat sama.
"Na rozdíl od ostatních lidí z tohoto turné, já jsem neměla vlastní hotelový pokoj. Nikdo se mě nezeptal, zda bych chtěla svůj vlastní pokoj. Neměla jsem žádné soukromí," uvedla asistentka.
Jennifer rovněž Gagu žaluje za nezaplacené přesčasy a vyžaduje po ní odškodné dosahující v přepočtu více než čtyři milióny korun