Březen 2013

Chcete můj ask?

29. března 2013 v 12:23 | Myška |  Adminka

Ahojky,nevím jak vy ale já docela ujíždim na nové webové stránce s názvem ask.fm
Pokud chcete můj ask tak klikněte na obrázek nad textem!! :)

Zbyly jí jen oči pro pláč

10. března 2013 v 18:18 | Myška |  Ze světa celebrit

Robert Pattinson se definitivně rozešel s Kristen Stewart


Oblíbení herci z Twilight ságy Robert Pattinson (26) a Kristen Stewart (22) už netvoří pár. Dvě hvězdy, které se staly díky filmové sérii jedněmi z nejoblíbenějších tváří obrazovek, se jen několik měsíců poté, co se daly opět dohromady, rozešly.
Vztah Roberta a Kristen utrpěl zásadní trhlinu v červenci, kdy představitelka role Belly Pattinsona podvedla s režisérem Rupertem Sandersem (42).
Zklamaný Robert se ale rozhodl dát Kristen druhou šanci a vypadalo to, že se jejich vztahu daří. Začali spolu opět bydlet a dokonce společně strávili i Vánoce.
Robert ale údajně o víkendu Kristen sdělil, že by bylo lepší, kdyby byli přáteli. "Ona letěla do Los Angeles, protože měla dělat Robertovi doprovod na předávání Zlatých glóbů, ale on jí řekl, že to chce ukončit. Miluje ji, ale raději bude jejím přítelem. Kristen je zdrcená, ale pochopila to. Nemůže ho po své nevěře do ničeho nutit. Stále však doufá, že se obměkčí a že čas vše zahojí," uvádí britský The Sun.
Pohledný Brit zůstane v Los Angeles, zatímco Stewart bude pobývat v New Yorku, kde má údajně větší klid pro vyrovnání se se stávající situací.


Wanna Be Affs

7. března 2013 v 11:48 | Myška |  Co se jinam nevešlo
Zdroj google

Líbí se ti tu??
Chceš se spřátelit??
  • Stačí sem napsat:
  1. 1)Přezdívku
  2. 2)Adresu blogu
  3. 3)Jak často (cca) budeš obíhat a psát komentáře

Moderátorka Hlasu Tina se poprvé pochlubila roztomilým chlapečkem

7. března 2013 v 11:36 | Myška
Oblíbená slovenská zpěvačka Tina (28), kterou si diváci pamatují coby moderátorku soutěže Hlas ČeskoSlovenska, se poprvé pochlubila svým rozkošným synem Leem, kterého má se svým snoubencem, fotbalistou Richardem Lásikem (21).
Slovenská Zlatá slavice je z mateřství naprosto nadšena. "Tak to je náš Leo. Nevím, čím jsme si zasloužili tak skvělé děťátko, ale každý den děkujeme za tento dar. Jak se cítím? Obdivuju maminky, které dokážou najít slova pro vyjádření této hodnoty. Já je nemám. V pozemské řeči to jednoduše nedokážu," svěřila se na sociální síti Tina, která chlapečka porodila před necelým měsícem.
Porod přitom neproběhl bez komplikací. Leo se narodil o tři týdny dříve a musel být převezen na specializovanou kliniku, kde se o děťátko skvěle postarali. Teď už je prý všechno v naprostém pořádku a Leo dělá svým pyšným rodičům jen samou radost.
"Od minulého týdne už jsme doma a je nám nejkrásněji. Děkujeme všem lidem, kteří se postarali o to, abychom v nemocnici zůstali jen pár dní," dodala novopečená maminka, jež nešetřila slovy chvály nejen na lékaře, kteří se o jejího syna starali, ale i na svého snoubence Richarda.
"To nejlepší na konec. Riško je nejlepší otec, jakého jsem si mohla přát. Za pár hodin se naučil vše potřebné. Protože chtěl. Protože se strašně těší. Protože miluje. A já se konečně cítím jako kompletní bytost," uzavřela Tina.