Moderátorka Hlasu Tina se poprvé pochlubila roztomilým chlapečkem

7. března 2013 v 11:36 | Myška
Oblíbená slovenská zpěvačka Tina (28), kterou si diváci pamatují coby moderátorku soutěže Hlas ČeskoSlovenska, se poprvé pochlubila svým rozkošným synem Leem, kterého má se svým snoubencem, fotbalistou Richardem Lásikem (21).
Slovenská Zlatá slavice je z mateřství naprosto nadšena. "Tak to je náš Leo. Nevím, čím jsme si zasloužili tak skvělé děťátko, ale každý den děkujeme za tento dar. Jak se cítím? Obdivuju maminky, které dokážou najít slova pro vyjádření této hodnoty. Já je nemám. V pozemské řeči to jednoduše nedokážu," svěřila se na sociální síti Tina, která chlapečka porodila před necelým měsícem.
Porod přitom neproběhl bez komplikací. Leo se narodil o tři týdny dříve a musel být převezen na specializovanou kliniku, kde se o děťátko skvěle postarali. Teď už je prý všechno v naprostém pořádku a Leo dělá svým pyšným rodičům jen samou radost.
"Od minulého týdne už jsme doma a je nám nejkrásněji. Děkujeme všem lidem, kteří se postarali o to, abychom v nemocnici zůstali jen pár dní," dodala novopečená maminka, jež nešetřila slovy chvály nejen na lékaře, kteří se o jejího syna starali, ale i na svého snoubence Richarda.
"To nejlepší na konec. Riško je nejlepší otec, jakého jsem si mohla přát. Za pár hodin se naučil vše potřebné. Protože chtěl. Protože se strašně těší. Protože miluje. A já se konečně cítím jako kompletní bytost," uzavřela Tina.

Fotogalerie

Tina je na svého syna Lea patřičně pyšná.

Tina je na svého syna Lea patřičně pyšná.

Slovenská zpěvačka Tina se do povědomí českých diváků dostala díky moderování Hlasu ČeskoSlovenska.
Slovenská zpěvačka Tina se do povědomí českých diváků dostala díky moderování Hlasu ČeskoSlovenska.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blom blom | Web | 16. března 2013 v 7:03 | Reagovat

nÁDHERNÁ krásné miminko <33333

2 ™Miky ™Miky | Web | 16. března 2013 v 11:42 | Reagovat

Má oči po ní! ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama